Pasaules ūdens diena

Pasaules ūdens diena

22. marts ir Pasaules ūdens diena, šajā dienā skolā notika vairāki pasākumi dažādām klasēm. 8.klašu skolēni paši gatavoja un vadīja stundas 1.-6.klašu skolēniem par tēmu “Ūdens vērtība”, skolas parlaments organizēja izstādi “Ar un bez ūdens”. 7.-9. klašu skolēniem bija iespēja demonstrēt un paplašināt savas zināšanas erudīcijas spēlē “Ko es zinu par ūdeni?”
Pasaules teātra dienas priekšvakars

Pasaules teātra dienas priekšvakars

Pasaules teātra dienas priekšvakarā 8.-12.klašu skolēni kultūras un izglītības programmas “Latvijas Skolas Soma” ietvaros devās uz M. Čehova Rīgas Krievu teātri, lai noskatītos izrādi “Robins Huds”. Savukārt 27. martā mūsu pirmklasnieki devās pētīt teātra aizkulišu maģisko pasauli iepriekš sagatavojot dāvanas teātra darbiniekiem.
Tematiskā nedēļa “Par zaļo pasauli!”

Tematiskā nedēļa “Par zaļo pasauli!”

No 18. līdz 22. martam mūsu skolā norisinājās tematiskā nedēļa “Par zaļo pasauli!”, kuras mērķis bija piesaistīt apkārtējo uzmanību vides problēmām un to risināšanas veidiem. Šīs nedēļas laikā skolēni piedalījās dažādos radošos projektos un demonstrēja savas zināšanas konkursos un viktorīnās. Ģeogrāfijas stundā skolēni atbildēja uz jautājumiem viktorīnā “Ceļojums uz brīnišķīgo dabas pasauli”, kopā ar ķīmijas…
Helovīns 2023

Helovīns 2023

Šajā dienā mūsu skolā valdīja jautra un noslēpumaina atmosfēra. Skolēni un skolotāji uz nodarbību ieradās ģērbušies kā dažādi tēli. Varēja redzēt arī baisas un smieklīgas skolēnu veidotas dekorācijas.
Projektam “Kultūras mantojums” ir piešķirts Eiropas kvalitātes sertifikāts

Projektam “Kultūras mantojums” ir piešķirts Eiropas kvalitātes sertifikāts

Mūsu eTwinning projektam “Kultūras mantojums” ir piešķirts Eiropas kvalitātes sertifikāts. Apsveicam mūsu skolas skolēnus – aktīvus projekta dalībniekus un projekta koordinatori, direktores vietnieci Jekaterinu Budo, ar šo apbalvojumu. Pateicamies arī mūsu partneriem – 19 skolu pārstāvjiem no Turcijas, Grieķijas, Itālijas, Rumānijas, Polijas, Lietuvas, Jordānijas, Čehijas un Latvijas par sadarbību un interesanto pieredzi. Kas ir eTwinning?…