Skolas parlaments

ISMA “Premjers” skolēni no 2020. gada 2. līdz 6. martam īstenoja labdarības pasākumu “No sirds sirdij”, lai palīdzētu dzīvniekiem patversmē.

Nekur nav teikts, ka eglītei jābūt cirstai un gādātai no meža, var, protams, eglīti iznomāt vai iegādāties podiņā. Bet, ja šim gribi teikt stingru “nē”, tad ir alternatīva – pašu taisīta egle no dažādiem materiāliem. Dažādas interesantas idejas no katras klases, pierāda to, ka radošumam nav robežu.

Katrai klasei bija iespēja priecēt citus ar brīnumainām idejām un radīt savas radošu mākslas objektus – eglītes. Visus konkursa objektus ir iespēja apskatīt no 16.12.2019.g. līdz 20.12.2019.g. ISMA vidusskolas “Premjers” trešajā stāvā.

Žūrijas vērtēs idejas oriģinalitāte, pielietota materiāla daudzveidību un darba izpildījuma kvalitāte.

Šīs konkurss var kļūt par ikgadēju skolas tradīciju. Ir lieliski, ja eglītes veidošana var kļūt arī par radošo darbnīcu, kur sadarbojoties, ikviens liek lietā savas prasmes, lai radītu īpašu noskaņu Ziemassvētkiem un Jaunā gada sagaidīšanai.

2019. gada 14. novembrī mūsu skolā notika sacensības “SILĀ”.

Sacensībās piedalījās 9. – 12. klašu skolēni. 3 sajauktas komandas sacentās savā starpā Spēkā, Izturībā, Lokanībā un Ātrumā attīstīšanas vingrinājumos.

Uzvarētāju nebija, jo galvenais mērķis bija apvienot klases un attīstīt komandas garu.