ĒNU DIENA 2021 ATCELTA!

Par Ēnu dienu

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvia (JA Latvia) reģistrēta preču zīme.

Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

Cienījamie skolēni, skolotāji, vecāki un darba devēji!

Ņemot vērā valstī pastāvošos pulcēšanās ierobežojumus un neprognozējamu epidemioloģisko situāciju tuvākajos mēnešos, ĒNU DIENA 10. februārī tiek atcelta.

Situācija, kad daudzi uzņēmumi šobrīd nevar paredzēt iespēju uzņemt ēnotājus īsi pēc ārkārtas situācijas noslēguma datuma, liedz mums iespēju pilnvērtīgi organizēt šo skolēnu karjeras pasākumu. Vienlaikus daudzas no ĒNU DIENAS dalībnieku ik gadu pieprasītākajām vakancēm šobrīd nevar tikt pārstāvētas ĒNU DIENAS ietvaros.

“Junior Achievement Latvia” seko līdzi epidemioloģiskajai situācijai un ar to saistītajiem pasākumu norises ierobežojumiem un, ja tas būs iespējams, ĒNU DIENA tiks pārcelta uz vēlāku norises laiku 2021.gadā.

Aicinām sekot informācijai oficiālajā ĒNU DIENAS mājaslapā un mūsu sociālo tīklu lapās Facebook un Instagram, kur informēsim par izmaiņām, ja, ievērojot epidemioloģiskās situācijas noteiktos ierobežojumus, pasākumu būs iespējams rīkot citā laikā šogad. Ja jums rodas jautājumi, lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Cerot uz sapratni un uz tikšanos! JA Latvia komanda