KARJERAS NEDĒĻA 2020

No 26. līdz 30. oktobrim visā Latvijā norisinās Karjeras nedēļa. Karjeras nedēļa šogad ir veltīta karjeras lēmuma pieņemšanas procesam, izmantojot profesijas izvēlei pieejamos resursus, ieklausoties skolotāju, karjeras konsultantu, ģimenes locekļu, darba devēju, draugu un sabiedrībā zināmu jauniešu pieredzē.
“Karjeras izvēlē ir iesaistīti daudzi jaunieša dzīvē nozīmīgi cilvēki - skolotāji, karjeras konsultants, ģimenes locekļi, draugi. Šī gada Karjeras nedēļas laikā aicināsim audzēkņus ieklausīties dažādu veiksmīgu profesionāļu pieredzes stāstos un uzzināt par iespējām saņemt atbalstu savas izglītības tālākā ceļa izvēlē,” akcentē VIAA direktore Dita Traidās.
Šajā gadā Karjeras nedēļas pasākumi un diskusijas galvenokārt notiek attālināti un tiešsaistē. Seko līdzi tiešsaistes diskusijām par šī gada Karjeras nedēļas tēmu tiešsaistē, @Tavai Karjerai FB kontā (https://www.facebook.com/TavaiKarjerai)

  • 27.10. 19:00 Tiešsaistes diskusija vecākiem, pedagogiem un karjeras konsultantiem - "Karjeras lēmums. Kā virzīt? Kā runāt? Kā atbalstīt?" saite uz pasākumu: ŠEIT
  • 28.10. 10:00 Tiešsaistes diskusija skolēniem - "Uzklausi, padomā un izlem pats!” Pievienojies pasākumiem, klausies, diskutē, saņem atbildes uz jautājumiem, lai pieņemtu mērķtiecīgus karjeras lēmumus!

Vairāk informācijas: viaa.gov.lv